Lekáreň Harmonia - Vernostná karta Lekáreň Harmonia - Pre zvieratá Lekáreň Harmonia - Akcia mesiaca

Donáška liekov

Uľahčujeme život nielen seniorom či imobilným ľuďom. Ak uvítate donášku liekov a ďalšieho sortimentu do Vašej domácnosti z akéhokoľvek dôvodu, ste na správnej adrese. Lekáreň Harmonia totiž zabezpečuje pre svojich zákazníkov okrem výdaja liekov na recept a voľného predaja bezplatnú donášku v Poprade .

Ako služba funguje?
Je určená predovšetkým pre pacientov, ktorí pravidelne používajú lieky a zdravotnícke pomôcky v stanovených časových intervaloch. Prvým krokom je kontaktovanie našej lekárne Harmonia, ktorá bezplatnú službu donášky liekov v Poprade prevádzkuje. Po vzájomnej dohode o preberaní lekárskych receptov pracovníkmi našej lekárne u Vášho lekára bude stačiť telefonické objednanie liekov. Potom nám do lekárne Harmonia oznámite, kde sú lieky či pomôcka a na aké meno predpísané. Zároveň si u nás môžete objednať i voľnopredajný sortiment. My prevezmeme Vaše vypísané recepty od praktických i odborných lekárov a následne lieky doručíme na Vami určenú adresu. Ak by sa za lieky alebo zdravotnícke pomôcky doplácalo, súčasťou dodávky bude i daňový doklad z registračnej pokladne. Pri doručení sa tieto poplatky pacientmi uhrádzajú. Na vydaných dokladoch pri prevzatí liekov je uvedené i telefónne číslo lekárne, na ktorom môžu pacienti konzultovať správne užívanie liekov.

Táto služba platí pri objednávke liekov nad 500 €.


Bližšie informácie o uvedenej službe získate od pondelka do piatka v čase od 8.00 do 18.00 hod. na telefónnom čísle: 052/446 84 02 alebo mailom: harmoniapp@gmail.com